04-10-2024
Elektrisch
Automaat
21.381 km
Onbekend
Onbekend
04-10-2024
Elektrisch
Automaat
21.381 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GNH-72-Z Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | KONA |
| Tellerstand |
21.381 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Cypress Green Metallic (T2P) (anders) |
| Uitvoering | N LINE EDITION 65.4 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SX2E
|
| RDW variant |
F5E22
|
| RDW uitvoering |
E11CY1
|
| RDW handelsnaam |
KONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00168*01 |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 439,00 x 183,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1673 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 547 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 04-10-2028 |
| 19-inch lichtmetalen 'N-Line'-velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Ecotronic Gray Pearl |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Luxe interieur afwerking |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| N Line exterieur |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende achterruit |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.