04-10-2024
Elektrisch
Automaat
53.698 km
Onbekend
Onbekend
04-10-2024
Elektrisch
Automaat
53.698 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GNF-22-B Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX30 |
| Tellerstand |
53.698 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extended Range Plus 69 kWh|94% SOH|476 WLTP|GROTE ACCU|CAMERA|CLIMA+CRUISE|STOELVERWARMING|NL-AUTO|NAP| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
2ZEL
|
| RDW uitvoering |
2ZEL9L0?
|
| RDW handelsnaam |
EX30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11478*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 200 kW |
| Vermogen elektromotor | 200 kW |
| Type accu | NI |
| Nominale accucapaciteit | 69 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 65,55 kWh |
| Actieradius (geschat) | 344 km |
| Actieradius zomer | 353 km |
| Actieradius winter | 305 km |
| Actieradius zonder range extender | 476 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 22 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,14 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 159,76 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 153 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,36 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 687,80 km/h |
| Verbruik geschat | 22,09 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,74 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,04 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 423,00 x 184,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1750 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 04-10-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Ambient light |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur parelmoer |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurhulp |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zwarte hemel bekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.