28-09-2024
Elektrisch
Automaat
12.291 km
Onbekend
Onbekend
28-09-2024
Elektrisch
Automaat
12.291 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GLS-07-K Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
12.291 km, op 22-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | RWD 58 kWh | Afneembare trekhaak | Org. NL! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
005
|
| RDW variant |
Y7CR
|
| RDW uitvoering |
PJB3S5T3X
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00135*13 |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1892 kg
|
| Massa rijklaar |
2456 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2456 kg
|
| Laadvermogen | 564 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 29 à € 32 per maand |
| APK vervaldatum | 28-09-2028 |
| Achterbank verwarmd |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| Lederen bekleding |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.