15-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
55.247 km
1.332 cc
1 l/100km
15-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
55.247 km
1.332 cc
1 l/100km
| Kenteken | GLL-85-R Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 250 e |
| Tellerstand |
55.247 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 250 e AMG PANO|SFEER|LED|AMGLINE| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X28QT2
|
| RDW uitvoering |
HZAA051A
|
| RDW handelsnaam |
A 250 e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 75 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 15,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 73 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 24 kW |
| Verbruik gemiddeld | 17,20 kWh/100km |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Afmetingen | 446,00 x 185,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2155 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2155 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 01-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.