25-09-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
23.938 km
1.598 cc
5 l/100km
25-09-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
23.938 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | GLJ-28-N Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DUSTER |
| Tellerstand |
23.938 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Hybrid 140 Extreme 360" CAMERA CARLAY NAVI STOEL/ VERW. LED-XENON |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
PH2
|
| RDW uitvoering |
N44WB23M500B
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*24 |
| Vermogen totaal | 103 kW |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 435,00 x 181,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1355 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 25-09-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""" |
| 360 graden camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| ALLE AUTOS ZIJN DEALER ONDERHOUDEN INCL BOEKJES |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carpl./Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas |
| Full-LED koplampen |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale auto pas NAP (kilometer garantie) |
| Pack parking |
| Pack winter |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PRIVE GLAS 35% GETIND |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportief interieur afgewerkt met gepolijst Alumini |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.