02-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
130.772 km
1.498 cc
5 l/100km
02-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
130.772 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | GKZ-33-V Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
130.772 km, op 07-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 35 TFSI Edition One|PANO|SFEER|MATRIX|CARPLAY|STOELV|CAMERA|ACC|DYNAMIC|18INCH| |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
LDFYAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002RT011C184
|
| RDW handelsnaam |
A3 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*13 |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 449,00 x 182,00 x 139,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-07-2027 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half alcantara |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB+ ontvanger |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| ESP |
| front assist |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Infotainment |
| Isofix |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED verlichting |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijprofiel selectie |
| Rijstrookdetectie |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeer verlichting |
| Sperdifferentieel |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmbare buitenspiegels |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende voorruit |
| Wegrijassistent helling |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.