11-09-2024
Elektrisch
Automaat
47.470 km
Onbekend
Onbekend
11-09-2024
Elektrisch
Automaat
47.470 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GKH-34-F Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
47.470 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Solid Black (zwart) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | RWD 58 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
005
|
| RDW variant |
Y7CR
|
| RDW uitvoering |
PJB3S5T3X
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00135*13 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 378 kW |
| Vermogen elektromotor | 378 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78,10 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,19 kWh |
| Actieradius (geschat) | 385 km |
| Actieradius zomer | 395 km |
| Actieradius winter | 341 km |
| Actieradius zonder range extender | 533 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,10 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 79,02 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,25 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.110,54 km/h |
| Verbruik geschat | 22,33 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,99 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,34 kWh/100km |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1892 kg
|
| Massa rijklaar |
2456 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2456 kg
|
| Laadvermogen | 564 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 11-09-2028 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatisch grootlicht |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bagage-afdekhoes |
| Basic Autopilot |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloos inductie smartphone opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual zone climate control |
| Electronic Climate control |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| GPS volgsysteem |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruimtebesparend reservewiel |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Volgafstand-indicatie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zonnedak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.