04-09-2024
Elektrisch
Automaat
25.025 km
Onbekend
1 l/100km
04-09-2024
Elektrisch
Automaat
25.025 km
Onbekend
1 l/100km
| Kenteken | GJZ-99-B Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX30 |
| Tellerstand |
25.025 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Core 51 kWh SOH 98,0% | Stoel\Stuurverwarming | Camera | Carplay&Android |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
2ZEM
|
| RDW uitvoering |
2ZEM1L0?
|
| RDW handelsnaam |
EX30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11478*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 200 kW |
| Vermogen elektromotor | 200 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 51 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 48,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 254 km |
| Actieradius zomer | 250 km |
| Actieradius winter | 216 km |
| Actieradius zonder range extender | 337 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,64 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 76,51 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 134 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,30 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 579,53 km/h |
| Verbruik geschat | 22,16 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,81 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,14 kWh/100km |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 423,00 x 184,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1740 kg
|
| Massa rijklaar |
2210 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2210 kg
|
| Laadvermogen | 470 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 04-09-2028 |
| 11 kW lader |
| 18” 5-spaaks Aero lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Indigo - Textiel/Nordico interieur met Denim inleg |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Midden airbag(s) |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstuur |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.