03-10-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
15.553 km
1.580 cc
Onbekend
03-10-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
15.553 km
1.580 cc
Onbekend
| Kenteken | GJZ-15-X Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | KONA |
| Tellerstand |
15.553 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 GDI HEV Comfort Smart | Trekhaak ✅ 1e Eigenaar . |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SX2
|
| RDW variant |
F5P42
|
| RDW uitvoering |
D61CY1
|
| RDW handelsnaam |
KONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00153*00 |
| Vermogen totaal | 104 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 435,00 x 183,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-10-2028 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage afdekking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail (zilver) |
| Digitaal Dashboard |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| ESP |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoedenplank/rolhoes |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Schakelflippers |
| Sfeerverlichting |
| Snelheidsbegrenzer |
| Sportpakket (exterieur) |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Uitlaatsierstuk |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| Warmtewerende achterruit |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.