09-08-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
19.085 km
1.199 cc
6 l/100km
09-08-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
19.085 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | GHL-45-G Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DUSTER |
| Tellerstand |
19.085 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2TCE 130PK Mild Hybrid Extreme Navi | 360 Camera | Trekhaak | Apple Carplay | Clima | Cruise | NL Auto | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
PG2
|
| RDW uitvoering |
MW6WB21M500B
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*23 |
| Tellerstand |
19.085 km, op 01-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Afmetingen | 435,00 x 181,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1279 kg
|
| Massa rijklaar |
1800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1800 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-08-2028 |
| 1.500 KG trekvermogen |
| 4 seizoenbanden |
| 360 Camera |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Afdaal assistent |
| Afdekscherm bagageruimte |
| Airbags voor |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Car Play |
| Apple carplay / Android auto |
| Audiobediening op het stuur |
| Auto. inklapbare spiegels |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische Stabiliteits Controle |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bluetooth |
| Bluetooth audio |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitentemperatuurmeter |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediend |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Dodehoek detector |
| Draadloos telefoonlader |
| Electronische remkrachtverdeling |
| Elektrisch bedienbare ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| ESP |
| Euro 6 |
| Extra getint glas achter |
| Fabrieksgarantie |
| Full Led lampen |
| Getint glas |
| Groot licht assistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen (17) |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Nederlandse auto |
| nieuwstaat |
| Onderhoudshistorie bijgeleverd |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren voor-achter |
| Privacy glas |
| Radio |
| Regen/lichtsensor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondom airbags |
| Stoelen in hoogte verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Traction Control |
| Trekhaak |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheidsherkenning |
| Verwarmde buitenspiegels |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend donker getint glas |
| Warmtewerend glas |
| Witte knipperlichten |
| Zij-airbags |
| Zij-airbags achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.