19-02-2021
Elektrisch
Automaat
76.450 km
Onbekend
Onbekend
19-02-2021
Elektrisch
Automaat
76.450 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GHG-82-V Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Kona |
| Tellerstand |
76.450 km, op 03-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | EV Premium 64 kWh | Head-up | Soh 100% | 3-Fase |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
OSE
|
| RDW variant |
F5E11
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
Kona, Kauai
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1522*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 64 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 60,80 kWh |
| Actieradius (geschat) | 371 km |
| Actieradius zomer | 359 km |
| Actieradius winter | 310 km |
| Actieradius zonder range extender | 484 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 8,89 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 57,32 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 17,78 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,91 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 77 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,66 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 379,40 km/h |
| Verbruik geschat | 18,99 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,70 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,40 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de software van het ESP-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet. |
| Materiële gevolgen | Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend. Dit wordt ook aangegeven met een controlelampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de software van het ESP-systeem overschrijven met een nieuwere versie. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Afmetingen | 418,00 x 180,00 x 1.570,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2170 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 12-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.