01-08-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
52.237 km
1.969 cc
Onbekend
01-08-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
52.237 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | GGT-09-X Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
52.237 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFH7
|
| RDW uitvoering |
LFH7VD0?
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*25 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 335 kW |
| Vermogen elektromotor | 107 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 18,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 70 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Tellerstand |
52.237 km, op 08-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan de remfunctie tijdelijk uitvallen tijdens het rijden in B-modus of One Pedal Drive, voornamelijk na bergafwaarts rijden. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot verlies van remvermogen en verhoogt het risico op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht de softwareversie van de auto te controleren. Volvo heeft updateversie 3.6.4 op afstand verzonden via een OTA-update (Over The Air). Als de update niet is ontvangen of niet is geïnstalleerd, wordt de voertuigeigenaar verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal dan alsnog de juiste software installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 196,00 x 174,00 cm |
| Ledig gewicht |
2197 kg
|
| Massa rijklaar |
2950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2950 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-08-2028 |
| 2 stoelen op derde rij |
| 4X4 UITVOERING |
| 360 camerasysteem |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterruitverwarming |
| actieve noodgeval assistent |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Airconditioning achterin |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio install. high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail |
| Dakrail (zwart) |
| Dakspoiler |
| Digitaal Dashboard |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. Ramen |
| El. ramen voor en achter |
| El. verstelb. best. stoel (geheugen) |
| El. verstelb. pass. stoel (geheugen) |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| ESP |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Head-up display |
| Hemelbekleding leder |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen achter |
| ISO-fix |
| Keyless entry/start/stop |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| Knie airbag |
| Koplampsproeiers |
| Kunstlederen bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen (adaptief) |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Panoramadak |
| Panoramadak (el. te openen) |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PDC |
| Premium audio |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roll Stability Control |
| Roofrail |
| ruitenwisser achter |
| Schuif-/kanteldak (elektrisch) |
| Schuif/open dak |
| Schuifdak |
| Sfeerverlichting |
| Snelheidsbegrenzer |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel verwarming |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Tractie controle |
| Trekhaak |
| Trekhaak met wegklapbare kogel |
| Verkeersbordherkenning |
| Verlengbare zitting bestuurdersstoel |
| Verlengbare zitting passagiersstoel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmbare achterstoelen |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.