31-07-2024
Benzine
Handgeschakeld
24.280 km
1.199 cc
Onbekend
31-07-2024
Benzine
Handgeschakeld
24.280 km
1.199 cc
Onbekend
| Kenteken | GGS-24-L Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA |
| Tellerstand |
24.280 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.2 GS 5-drs | Full LED | CAMERA | ECC | VELGEN . |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HMHD-Y1G500
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*27 |
| Tellerstand |
24.280 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Interne onderdelen van de oliesproeier kunnen de krukas en/of drijfstanglagers beschadigen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot onherstelbare motorschade en olielekkage op de uitlaat, met een verhoogd risico op brand. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de motorolie verversen en het oliefilter vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1010 kg
|
| Massa rijklaar |
1550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1550 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-07-2028 |
| 1/2 Lederen bekleding |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airconditioning |
| Andere dakkleur |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Digitaal Dashboard |
| Dode hoek assistentie |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| ESP |
| Handsfree bluetooth |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold |
| LED achterlichten |
| Lederen sportstuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Sportpakket (exterieur) |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| wifi |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.