26-03-2021
Benzine
Automaat
39.443 km
2.993 cc
Onbekend
26-03-2021
Benzine
Automaat
39.443 km
2.993 cc
Onbekend
| Kenteken | GGP-31-J Switch kenteken |
| Merk | ALPINA |
| Model | BMW ALPINA B3 TOURING |
| Tellerstand |
39.443 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Black sapphire metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Touring|Nummer 099|Tartufo Merino interieur|H&K|Topstaat! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
ALPINA G20-B
|
| RDW variant |
3401TL
|
| RDW uitvoering |
0
|
| RDW handelsnaam |
BMW ALPINA B3 TOURING
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*KS07/46*0075*02 |
| Tellerstand |
39.443 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 472,00 x 183,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1840 kg
|
| Massa rijklaar |
2415 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2415 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Digitale radio-ontvangst (DAB) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Getint glas |
| Harman Kardon Audio |
| Head UP Display |
| Inleg Klavierlak |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Privacy glas |
| Rondomzicht camera's |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.