28-10-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
55.475 km
1.598 cc
2 l/100km
28-10-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
55.475 km
1.598 cc
2 l/100km
| Kenteken | GGP-16-X Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
55.475 km, op 23-01-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Glacier White Pearl (wit) |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV Premium Plus. Alle opties !! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
TM
|
| RDW variant |
A5P32
|
| RDW uitvoering |
A63B1S
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1318*04 |
| Omschrijving defect | De beschermkappen van de gordelspanners zijn niet juist geproduceerd. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval waarbij de gordelspanner(s) worden geactiveerd kunnen er delen los raken en inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De beschermkappen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1940 kg
|
| Massa rijklaar |
2650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2650 kg
|
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-11-2027 |
| 1e eigenaar |
| 4x4 AWD |
| 12 maanden basis garantie inclusief |
| 230V aansluiting |
| 360 rondom camera |
| Achterbank / Stoelen inklapbaar |
| Achterbank / Stoelen verstelbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterbank verwarming |
| Achterklep elektrisch |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptieve cruisecontrol |
| Airbags |
| Airco 4-zones instelbaar |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Ambient interieur sfeerverlichting pakket |
| Android Auto audio |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio- Aux aansluiting |
| Audio- bluetooth streaming |
| Audio- media-in aansluiting |
| Audio- stuurbediening |
| Audio- USB aansluiting |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Audiosysteem Krell Premium |
| Automatische airco ECC |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluemotion pakket |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel met automatische parkeer/stoeprand functie |
| Buitenspiegels elektr.inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera achter |
| Camera l+r |
| Camera voor |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling (afst.bed) |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Chroompakket |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dagrijverlichting Led |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Design Pakket |
| Dimlichten automatisch |
| Dimmende binnenspiegel |
| Distance Alert |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Donkere Ramen achter |
| Draadloze telefoonlader |
| Driver alert / warning |
| Drive Select systeem (instelbare motor/onderstel eigenschappen) |
| EcoDrive systeem |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektr. pakket |
| Elektr. stoelverstelling met geheugen (memory) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Fabrieksgarantie |
| Facelift Model |
| file assistent |
| front assist |
| Full LED koplampen |
| Full Led verlichting pakket |
| garantie |
| Grondverlichting in spiegels/handgrepen |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hemelbekleding leder |
| Hemelbekleding suede |
| hill hold functie |
| hill start assist |
| Hoge Instap |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Hoogglans exterieur afwerking |
| Hoogglans interieurafwerking |
| Hybride techniek |
| Info- display in tellerklok |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur sfeerverlichting pakket |
| Isofix |
| Keyless entry & Go |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laadkabel 230volt aansluiting |
| LANE ASSIST |
| Led achterlampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder bekleding |
| Leder dashboard |
| Lederen bekleding |
| Leder stuurwiel met functietoetsen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Licht & zichtpakket |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtsensor |
| LM velgen 19 inch |
| Luxe lederen bekleding |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met kleurenscherm |
| Niveauregeling |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio DAB+ |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelflippers aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Schuif/kanteldak |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverkoeling |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurverwarming |
| Stuurwielverstelling (hoogte en diepte) |
| Subwoofer(s) geintegreerd |
| Touchscreen bediening |
| trekhaak (afneembaar) |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersborden detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen met hoogte verstelling |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zonwering achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.