01-03-2022
Elektrisch
Automaat
59.387 km
Onbekend
Onbekend
01-03-2022
Elektrisch
Automaat
59.387 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GGK-06-R Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | Model Y |
| Tellerstand |
59.387 km, op 21-06-2024
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | | Long Range AWD 75 kWh | Warmtepomp | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
Y5LD
|
| RDW uitvoering |
BZB3S5T3
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*21 |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1954 kg
|
| Massa rijklaar |
2054 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2619 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 31 à € 35 per maand |
| APK vervaldatum | 14-01-2027 |
| Achterbank verwarmd |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.