04-01-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
79.144 km
1.969 cc
2 l/100km
04-01-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
79.144 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | GGJ-60-Z Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
79.144 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | MAPLE BROWN (722) (bruin) |
| Uitvoering | 2.0 T8 TE AWD Insc. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
P
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 43 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Catalogusprijs |
€ 91.825
|
| Bruto BPM |
€ 1.546
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum eerste toelating |
04-01-2018
|
| APK geldig tot |
11-02-2027
|
| Registratie datum goedkeuring |
05-07-2024
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Aandrijving | Voor + Achter |
| Ledig gewicht |
2182 kg
|
| Massa rijklaar |
3010 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Laadvermogen | 830 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-02-2027 |
| 4 Zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij |
| 12,3" Digitaal instrumentenpaneel |
| 20" 5-Dubbel Spaaks velgen met 275/45 R20 banden |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Afdaal assistent |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende buitenspiegels |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Business Pack Connect |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Dark Flame Birch Wood inleg in interieur |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaarzonnenscherm |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en bagageruimte |
| Grafisch Head-up Display |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| IntelliSafe Surround |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreinigingsinstallatie |
| Lederen interieurdelen |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxury Line |
| Maple Brown metallic |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nappa lederen bekleding met contourstoelen |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist camera |
| Parkeerverwarming met timer |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sensus navigatie |
| Side Impact Protection System |
| Smartphone integratie: Apple® CarPlay / Android Auto incl. extra USB-poort |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.