25-04-2022
Benzine
Automaat
71.000 km
1.496 cc
6 l/100km
25-04-2022
Benzine
Automaat
71.000 km
1.496 cc
6 l/100km
| Kenteken | GGF-92-S Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 180 |
| Tellerstand |
71.000 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | - (grijs) |
| Uitvoering | 180 AMG Line |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R2CW
|
| RDW variant |
H041T0
|
| RDW uitvoering |
CZAA051A
|
| RDW handelsnaam |
C 180
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00016*01 |
| Omschrijving defect | Door waterlekkage in de kofferruimte kan er vocht komen in de electrische aanstuurmodule. |
| Materiële gevolgen | Er kunnen electrische storingen ontstaan, de verlichting achter kan uitvallen en er is kans op kortsluiting met brand als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een afdekking bijplaatsen om indringing van water te vermijden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De brandstoftoevoermodule kan warmlopen en blokkeren. |
| Materiële gevolgen | Uitschakelen van de brandstofpomp en stilvallen van het voertuig |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De brandstoftoevoermodule wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
153 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1525 kg
|
| Massa rijklaar |
2250 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 66 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2250 kg
|
| Laadvermogen | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Full-LED koplampen |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nappaleder stuurwiel |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.