30-07-2024
Elektrisch
Automaat
26.930 km
Onbekend
Onbekend
30-07-2024
Elektrisch
Automaat
26.930 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GGF-43-L Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX30 |
| Tellerstand |
26.930 km, op 20-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Single Motor 51 kWh Adaptive Cruise Camera Stoel/Stuurverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
2ZEM
|
| RDW uitvoering |
2ZEM1L0?
|
| RDW handelsnaam |
EX30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11478*01 |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 423,00 x 184,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1740 kg
|
| Massa rijklaar |
2210 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2210 kg
|
| Laadvermogen | 470 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 30-07-2028 |
| 11 kW lader |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Midden airbag(s) |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Smartphone entry |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.