25-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
54.631 km
1.984 cc
6 l/100km
25-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
54.631 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | GGF-41-G Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 Avant |
| Tellerstand |
54.631 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition|WEINIG KM|AUTOMAAT|INRUIL MOGELIJK| |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DMSBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT021B17S
|
| RDW handelsnaam |
A4 Avant
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*77 |
| Vermogen totaal | 110 kW |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2115 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2115 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-01-2027 |
| Accident Avoidance System |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| File-assistent |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tour pakket |
| Traction Control |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.