24-06-2019
Benzine
Onbekend
Onbekend
1.199 cc
Onbekend
24-06-2019
Benzine
Onbekend
Onbekend
1.199 cc
Onbekend
| Kenteken | GFZ-05-T Switch kenteken |
| Merk | DS |
| Model | DS3 CROSSBACK |
| Brandstof | Benzine |
| Kleur | Blauw |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNSS-C1B000
|
| RDW handelsnaam |
DS3 CROSSBACK
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*01 |
| Omschrijving defect | De kunststof lagen van de brandstoftank kunnen losraken. Als gevolg kan de tank lek worden. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van brandstof. |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | (Nog) niet bekend |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterremslangen zijn mogelijk niet op de juiste wijze gemonteerd. |
| Materiële gevolgen | De remslangen zouden kunnen doorscheuren, Dit kan leiden tot een verminderde of in het uiterst geval uitval van de remwerking van de auto. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren en indien nodig in orde maken van deze remslangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 412,00 x 179,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1280 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1700 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2026 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.