19-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
Onbekend
Onbekend
19-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GFT-20-R Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Kleur | Rood |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
CE
|
| RDW variant |
F5E12
|
| RDW uitvoering |
E11A11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ6
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00145*01 |
| Omschrijving defect | De afdekkap van de laadaansluiting kan losraken tijdens het rijden omdat deze mogelijk niet goed verlijmd is. |
| Materiële gevolgen | Het losraken van de afdekkap van de laadaansluiting tijdens het rijden kan een gevaar vormen voor andere weggebruikers en het risico op een ongeval vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De afdekkap wordt juist verlijmd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Turbo | Nee |
| Afmetingen | 486,00 x 188,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1750 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2280 kg
|
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 19-07-2028 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.