28-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
67.615 km
2.998 cc
1 l/100km
28-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
67.615 km
2.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | GFR-10-L Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 xDrive45e |
| Tellerstand |
67.615 km, op 13-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | XDrive45e M-Sport xDrive Laser|Pano|360|Keyless|HUD|H&K |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
TA61
|
| RDW uitvoering |
IAA5090A
|
| RDW handelsnaam |
X5 xDrive45e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*10 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 200,00 x 175,00 cm |
| Ledig gewicht |
2410 kg
|
| Massa rijklaar |
3150 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3150 kg
|
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-07-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| 5-deurs combi |
| 5-persoons uitvoering |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenverlichting |
| Brake Assist System |
| Brake Assist System (BAS) |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| E-Sound system |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| File-assistent |
| Gecombineerd remsysteem |
| Geluidwerend glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Harman\kardon soundsystem |
| Head-up display |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplamphoogteregeling |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| Lane departure warning |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen met laser |
| LED mistlampen |
| Luchtvering |
| Luxe interieur afwerking |
| Memorystoelen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Onderrijbeveiliging |
| Panoramadak |
| Park Distance Control |
| Parkeer-assistent |
| Personalisatiesysteem (Personal Profile) |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roetfilter |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Service-systeem |
| Sfeer verlichting |
| Sportremmen |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Travel Assist |
| Trekhaak |
| Uitlaat systeem |
| Uitwijk assistent |
| USB-aansluiting |
| Velgsloten |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Voetgangerherkenningssysteem |
| Warmtewerend glas |
| Wielbasis 2975 mm |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.