08-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
62.850 km
1.998 cc
2 l/100km
08-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
62.850 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | GFN-58-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 320e |
| Tellerstand |
62.850 km, op 05-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Mineral Weiss Metallic (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 320e, 204 PK, Facelift, M/Sports/Pakket, Pano/Dak, Full/LED, Keyless, Adapt.Cruise/Control, Head/Up, 62DKM!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
41FY
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
320e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*09 |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1800 kg
|
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| APK vervaldatum | 09-12-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active voetgangersbescherming |
| Adaptive LED Koplampen |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium geborsteld matte inleg |
| Aluminium sportpedalen en Schakelflippers |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter met opbergvak en 2 bekerhouders |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| AutoHold |
| Automatische koplampactivering / Lichtsensor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beglazing achter verduisterd |
| Bekerhouders |
| Bestuurdersinformatiesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting-pakket LED |
| Blow-By heater |
| BMW Intelligent Emergency SOS Call |
| BMW Live dashboard Professional |
| BMW Teleservices |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access (openen en starten zonder sleutel) |
| Comfort middenarmsteun met opbergmogelijkheid |
| Comfort Pack |
| Configureerbare ambienteverlichting |
| Connected Drive Services |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails hoogglans zwart |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Driving assistant |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare zonwering voor panoramadak |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare lendesteunen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Geheugenfunctie op beide voorstoelen |
| Grille, sierlijsten, louvres in hoogglans zwart |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Hoogglans Shadow line |
| Innovation Pack |
| Instaplijsten met "M" opschrift |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| LED koplampen |
| M Aerodynamica |
| Metallic lak |
| Mist achterlicht |
| M Sport lederen stuurwiel |
| M Sportpakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem van Europa met grootbeeld kleuren-touch-screen |
| Niet-Rokers-Uitvoering |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Plug-In Hybrid |
| Portierarmsteunen in leder met stiksels |
| Regelbare dashboardverlichting |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Smartphone integratie (Apple CarPlay + Android Auto), |
| Sportautomaat |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen met verlengbaar zitvlak |
| Spraakbediening |
| Stability en traction control |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Telefoonintegratie premium |
| Travel Pack |
| Uitgebreide interieurvoorverwarming |
| Van binnen te ontgrendelen achterklep (Elektrisch) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuurwiel met F1-schakeling |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zilveren armaturen verwerkt in het dashboard |
| Zonnenkleppen met spiegel (verlicht) |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwart stoffen hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.