01-04-2023
Benzine
Automaat
38.828 km
1.498 cc
6 l/100km
01-04-2023
Benzine
Automaat
38.828 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | GFN-52-V Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Tellerstand |
38.828 km, op 15-06-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Indium Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 1.5 TSI R-Line/ Cam/ Keyless/ Massage/ CarPlay/ IQ Light/ 18''LMV |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A1
|
| RDW variant |
DXDBX0AC4
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0064BI1CANNI
|
| RDW handelsnaam |
T-ROC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*27 |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Afmetingen | 424,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1258 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Line Exterieur |
| Radio |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Usb C aansluiting |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig VW Dealer onderhouden |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.