25-05-2023
Benzine
Handgeschakeld
20.150 km
1.498 cc
6 l/100km
25-05-2023
Benzine
Handgeschakeld
20.150 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | GFL-86-Z Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Tellerstand |
20.150 km, op 08-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Ravenna Blue Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI Life Business Clima|Camera|LED|Virtual|Carplay!!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A1
|
| RDW variant |
DXDBX0AC4
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6C90154BI1AANNI
|
| RDW handelsnaam |
T-ROC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*26 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Ledig gewicht |
1245 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1850 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 25-05-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 300.000 km / 180 maanden |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| 5x Hoofdsteunen |
| 12v aansluiting |
| aanhanger assistent |
| Ac gekoeld dashboardkastje |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve motorkap |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) hoofd voor en achter |
| Airbag(s) side voor en achter |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Alu interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische verlichting |
| Automatisch in-en uitschakelbare ruitenwissers |
| Automatisch inklapbare buitenspiegels |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenpomp set |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersairbag met uitschakelbare functie |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bochtverlichting |
| Boordgereedschap |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuur meter |
| Bumper diffusors voor en achter |
| Bumpers en spiegels in carrosseriekleur |
| Camera in de voorraam |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom accenten exterieur |
| Chroom delen exterieur |
| Climate controle met gescheiden temperatuur zones |
| Comfort bestuurdersstoel |
| Comfortsluiting portieren en ramen |
| Connected-apps |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control en snelheidsbegrenzer |
| DAB |
| Dakrails |
| Digitale km stand weergave |
| Dimlichten automatisch |
| Diverse opbergvakken |
| Draadloze telefoonlader |
| Eco button |
| EcoMode – Geeft advies om zuinig rijden te stimuleren |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare handrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische portier vergrendeling |
| Elektronische remkracht verdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESS – inschakeling alarmlicht bij noodstop |
| Extra getint glas achter |
| Extra getint glas vanaf de b-stijl |
| front assist |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Gevarendriehoek |
| Grootlichtassistent |
| HAC (Hill start Assist Control) |
| hill hold functie |
| Hoedenplank |
| hoofd airbag(s) voor |
| In 2 ongelijke delen neerklapbare achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbare stoel(en) |
| In hoogte verstelbare veiligheidsgordels voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| Leder stuurwiel en versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lendensteunverstelling |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Licht- en zicht pakket |
| Licht/Regen sensor in de voorraam |
| Lichtassistent |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtsensor |
| Life hamer |
| Luxe opgelegde kentekenplaten |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Metallic lak(Parel effect) |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatie via telefoonkoppeling App |
| Onderhoudsboekjes en Nap Rdw voertuigrapport aanwezig |
| Parkeer Assistent |
| Parkeerpakket |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren zijkant |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium dakhemelbekleding |
| Premium kleur |
| Premium middenconsole |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Security system |
| Sfeerverlichting |
| Spoiler met derde remlicht op de achterklep |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Spraakherkenning |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Traction controle |
| USB aansluiting |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Veiligheidsgordels met voorspanners waarschuwingstoon en drukkrachtbegrenzer |
| Velourse matten |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare bodem kofferbak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| VSM – Vehicle Stability Management |
| Window airbag(s) |
| zij airbag(s) voor |
| Zomerbanden |
| Zonneklep met make-up spiegel en parkeerkaarthouder |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.