15-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
117.835 km
1.499 cc
6 l/100km
15-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
117.835 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | GFK-28-N Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER |
| Tellerstand |
117.835 km, op 22-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Meting Zilver Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Chili, 136 PK, Navigatie, Sportstoelen, Keyless, Leder/Chester/British Oak, Lichtpakket, 117DKM!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
YS31
|
| RDW uitvoering |
CH150000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*02 |
| Omschrijving defect | De brandstofhogedrukpomp is mogelijk niet voorzien van een beschermplaat. Hierdoor kan tijdens een aanrijding de hogedrukpomp beschadigen. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage met kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de beschermplaat op de hogedrukpomp aanbrengen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
126 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Active voetgangersbescherming |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische koplampactivering / Lichtsensor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouders |
| Bestuurdersinformatiesysteem |
| Binnenverlichting-pakket LED |
| Blow-By heater |
| BMW Intelligent Emergency SOS Call |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels Hoogglanszwart |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Colour Line Carbon Black |
| Comfort Access (openen en starten zonder sleutel) |
| Comfort middenarmsteun met opbergmogelijkheid |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dak in contrastkleur (zwart) |
| Dakrails |
| Driespaaks multifunctioneel leder stuurwiel |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch te openen en sluiten kofferdeksel |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lichtpakket |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Mini Connected |
| MINI Navigation System |
| MINI Teleservices |
| Mist achterlicht |
| Mogelijkheid tot muziek-streaming |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio Mini Visual Boost |
| Regelbare dashboardverlichting |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Striping zwart |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Van binnen te ontgrendelen achterklep (Elektrisch) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vloermatten - Velours |
| Volautomatische comfort airconditioning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zonnenkleppen met spiegel (verlicht) |
| Zwart stoffen hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.