01-02-2024
Benzine
Handgeschakeld
15.000 km
1.498 cc
Onbekend
01-02-2024
Benzine
Handgeschakeld
15.000 km
1.498 cc
Onbekend
| Kenteken | GFJ-76-K Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | ZS |
| Tellerstand |
15.000 km, op 01-06-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Oranje |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5,carplay/cruise/nog fabrieksgarantie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SZS1
|
| RDW variant |
1AB1PA
|
| RDW uitvoering |
JM5LIP
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1435*09 |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 432,00 x 181,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1206 kg
|
| Massa rijklaar |
1695 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1695 kg
|
| Laadvermogen | 489 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 01-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Car-play |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.