05-05-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
187.928 km
2.494 cc
5 l/100km
05-05-2014
Elektrisch en benzine
Automaat
187.928 km
2.494 cc
5 l/100km
| Kenteken | GFJ-48-N Switch kenteken |
| Merk | Lexus |
| Model | GS |
| Tellerstand |
187.928 km, op 04-04-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 300h |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
HS19(A)
|
| RDW variant |
AWL10(E)
|
| RDW uitvoering |
AWL10L-BEXEHW(1K)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS GS300H
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0106*09 |
| Omschrijving defect | De bevestiging van de ontluchtingsslang van de brandstoftank kan mogelijk scheuren. |
| Materiële gevolgen | Mogelijke brandstoflekkage kan het risico op voertuigbrand vergroten. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zullen de ontluchtingsslang van de brandstoftank vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0315 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
109 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Afmetingen | 485,00 x 184,00 x 1.455,00 cm |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
2235 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2235 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-07-2026 |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Start/stop systeem |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.