10-11-2021
Benzine
Automaat
56.383 km
1.984 cc
7 l/100km
10-11-2021
Benzine
Automaat
56.383 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | GFH-25-D Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ARTEON |
| Tellerstand |
56.383 km, op 28-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 TSI R-Line Business+,Vol Opties!! Leder,Trekhaak |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
3H
|
| RDW variant |
ABDKZAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7GC006V4BFVR21C
|
| RDW handelsnaam |
ARTEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1725*14 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
144 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Afmetingen | 487,00 x 187,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1508 kg
|
| Massa rijklaar |
2130 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2130 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-11-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| dodehoek detectie |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.