24-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
82.609 km
1.332 cc
1 l/100km
24-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
82.609 km
1.332 cc
1 l/100km
| Kenteken | GFH-07-L Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 250 e |
| Tellerstand |
82.609 km, op 25-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 e AMG-PREMIUM 218PK PANO/NAVI/BURMESTER/DAB/CARPLAY/SFEERVERL/// |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
F2CLA
|
| RDW variant |
328QT2
|
| RDW uitvoering |
HZAA050A
|
| RDW handelsnaam |
CLA 250 e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1912*09 |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 481,00 x 183,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1650 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| afleverkosten 350euro |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Ambient lighting |
| AMG-Pakket |
| AMG-styling |
| AMG Line |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automaat |
| automatisch inparkeer hulp |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| black-optiek |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Burmester soundsystem |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| dak hemel zwart |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Edition 1 pakket |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers |
| Grootlicht-assistent |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| limit controlle |
| Matrix LED koplampen |
| multimedia-input |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie groot scherm |
| onderhoud digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio MP3 |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| ruitenwisser achter |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Servotronic |
| Sfeer verlichting |
| sport-modus |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| tft scherm |
| Toerenteller |
| Touchscreen |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| USB |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.