23-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
99.000 km
2.995 cc
3 l/100km
23-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
99.000 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | GFH-01-F Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
99.000 km, op 16-07-2024
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Deepblack (zwart) |
| Uitvoering | 3.0 S E-Hybrid Platinum Pano,ACC,Luchtvering |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
92A
|
| RDW variant |
ET22
|
| RDW uitvoering |
12
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE S E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1085*18 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 306 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 38 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Afmetingen | 486,00 x 194,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2325 kg
|
| Massa rijklaar |
3050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3050 kg
|
| Laadvermogen | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Extra getint glas achter |
| Getint warmtewerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.