10-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
1.598 cc
Onbekend
10-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | GFB-81-J Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Brandstof | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
MX5
|
| RDW variant |
A7P24
|
| RDW uitvoering |
A62B11
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00188*00 |
| Omschrijving defect | De bedrading onder de achterbank kan beknelt raken en kortsluiting veroorzaken. Dit kan leiden tot een onjuiste werking van de airbags. |
| Materiële gevolgen | De airbag kan mogelijk spontaan ontplooien of niet ontplooien tijdens een ongeval. Dit vergroot het risico op een ongeval en de kans op letsel tijdens een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de bedrading correct monteren en, indien beschadigd, vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Afmetingen | 483,00 x 190,00 x 172,00 cm |
| Ledig gewicht |
2065 kg
|
| Massa rijklaar |
2165 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2740 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1010 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 10-07-2028 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.