28-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
135.208 km
1.197 cc
5 l/100km
28-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
135.208 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | GDZ-37-R Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A1 |
| Tellerstand |
135.208 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | (Y5Y5) (wit) |
| Uitvoering | 1.2 TFSI Attraction |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8X
|
| RDW variant |
ACBZAF1
|
| RDW uitvoering |
FM52T106R8X51LL7MGEM
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A1
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0414*01 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1015 kg
|
| Massa rijklaar |
1490 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1490 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| APK vervaldatum | 01-07-2026 |
| Airconditioning, volautomatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersinformatiesysteem |
| Buitenspiegels, verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Licht- en regensensor |
| Media Style |
| Middenarmsteun voor A4 |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiepakket |
| navigatiesysteem full map |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio concert |
| Sportonderstel |
| Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Telefoonvoorbereiding basis |
| Verwarmbare voorstoelen |
| ZIE FOTO WAT AFLEVERINGSPAKKETEN INHOUDEN |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.