04-07-2024
Elektrisch
Automaat
46.029 km
Onbekend
Onbekend
04-07-2024
Elektrisch
Automaat
46.029 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GDP-99-X Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
46.029 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extened Range Core 82 kWh | SOH 100% | Parkeercamera | Stoel- en Stuurverwarming | Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZEH
|
| RDW uitvoering |
XZEHRL0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*17 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 185 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 82 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 77,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 456 km |
| Actieradius zomer | 424 km |
| Actieradius winter | 366 km |
| Actieradius zonder range extender | 572 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 80,77 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,32 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 930,20 km/h |
| Verbruik geschat | 19,82 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,50 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,36 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Het linker richting aanwijzer licht achter wordt mogelijk uitgeschakeld omdat het diagnose systeem een kortsluiting kan detecteren. |
| Materiële gevolgen | Als de richtingaanwijzer links achter niet werkt wanneer deze is geactiveerd kan dit leiden tot een aanrijding omdat het omringende verkeer geen signaal ziet van de richtingaanwijzer. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal een Software update van de centrale electrische module uitvoeren |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2520 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2520 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 04-07-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achterportieren en achterruit |
| Geluidsimulator |
| Google Infotainment |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.