21-06-2024
Elektrisch
Automaat
9.780 km
Onbekend
Onbekend
21-06-2024
Elektrisch
Automaat
9.780 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GBZ-73-B Switch kenteken |
| Merk | Lancia |
| Model | Ypsilon |
| Tellerstand |
9.780 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Edizione Cassina Limitata 51 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
H
|
| RDW uitvoering |
ZKWZ-M0R000
|
| RDW handelsnaam |
YPSILON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*32 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 115 kW |
| Vermogen elektromotor | 115 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 51 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 48,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 313 km |
| Actieradius zomer | 299 km |
| Actieradius winter | 258 km |
| Actieradius zonder range extender | 403 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,64 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 91,50 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 515,92 km/h |
| Verbruik geschat | 17,96 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,68 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,17 kWh/100km |
| Tellerstand |
9.780 km, op 26-02-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 408,00 x 176,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1461 kg
|
| Massa rijklaar |
1925 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1925 kg
|
| Laadvermogen | 464 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-06-2028 |
| 11 kW lader |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Ambient lighting sfeerverlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Automatic Emergency Braking |
| Automatische regensensor |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Automatisch grootlicht |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Blind Spot Detection |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch inklapbare zijspiegels + verlichting |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| keyless entry/start |
| Kleur blauw |
| Lancia Blu |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| S.A.L.A. Pro met navigatie |
| Sfeerverlichting |
| Sportief stuurwiel |
| Sportstuur |
| Stuur multifunctioneel |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voor- en achteruitrijcamera |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen |
| Warmtepomp |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.