19-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
Onbekend
Onbekend
19-07-2024
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GBT-06-N Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZEH
|
| RDW uitvoering |
XZEHRL0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*17 |
| Omschrijving defect | Het linker richting aanwijzer licht achter wordt mogelijk uitgeschakeld omdat het diagnose systeem een kortsluiting kan detecteren. |
| Materiële gevolgen | Als de richtingaanwijzer links achter niet werkt wanneer deze is geactiveerd kan dit leiden tot een aanrijding omdat het omringende verkeer geen signaal ziet van de richtingaanwijzer. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal een Software update van de centrale electrische module uitvoeren |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Turbo | Nee |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2075 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2520 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 19-07-2028 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.