15-07-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
23.639 km
1.598 cc
Onbekend
15-07-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
23.639 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | GBS-82-L Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | TUCSON |
| Tellerstand |
23.639 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV Premium Sky 4WD | PANORAMADAK | LEDER | Head-Up -2e PINKSTERDAG OPEN!- |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NX4E
|
| RDW variant |
F5P74
|
| RDW uitvoering |
A63B11
|
| RDW handelsnaam |
TUCSON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00001*08 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 66,90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 62 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 17,70 kWh/100km |
| Tellerstand |
23.639 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 451,00 x 187,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1789 kg
|
| Massa rijklaar |
2420 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2420 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-07-2028 |
| 360 camerasysteem |
| aanhanger assistent |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank elek. inklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterruitverwarming |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage afdekking |
| Bagage scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail (zilver) |
| Dakrail (zwart) |
| Dakspoiler |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelb. best. stoel (geheugen) |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verstelbare passagiersstoel |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| ESP |
| Gelaagde voorruit |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Head-up display |
| Hill hold |
| Hoedenplank/rolhoes |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| koplampen (adaptief) |
| Kunstlederen bekleding |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Lokaal verkeer |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Panoramadak |
| Panoramadak (el. te openen) |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Schakelflippers |
| Schuif/open dak |
| Schuifdak |
| Smartphone entry |
| Snelheidsbegrenzer |
| Sportpakket (exterieur) |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Ventilatie bestuurdersstoel |
| Ventilatie passagiersstoel |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmbare achterstoelen |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.