19-09-2019
Benzine
Handgeschakeld
137.057 km
1.477 cc
6 l/100km
19-09-2019
Benzine
Handgeschakeld
137.057 km
1.477 cc
6 l/100km
| Kenteken | G-756-FZ Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
137.057 km, op 04-12-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Ice White Solid (614) (wit) |
| Uitvoering | 1.5 T3 Momentum Pro | 1e eigenaar | NL auto | Inc btw | LED | Navi | 18 inch | Trekhaak | Half leer | 163 pk |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZ11
|
| RDW uitvoering |
XZ11V10?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*06 |
| Omschrijving defect | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Materiële gevolgen | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht een afspraak te maken bij de merk-dealer. Gecorrigeerde software wordt dan geïnstalleerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
142 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 443,00 x 187,00 x 1.632,00 cm |
| Ledig gewicht |
1474 kg
|
| Massa rijklaar |
2060 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Laadvermogen | 586 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 23-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Auto Start Stop functie |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display |
| Brake Assist |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Collision Warning (voetgangersdetectie) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dynamische Stabiliteits Controle (DSC+), met aanvullende functies |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Euro 6d |
| Forward Collision Warning |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieurlijsten Satinsilber matt |
| ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Knipperlichten in buitenspiegels geïntegreerd |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Neerklapbare achterbank (60/40) |
| Park Distance Control |
| Park Distance Control (PDC) achter incl. optische weergave |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sierlijsten om zijruiten in zwart, met mat zwarte spiegeldriehoek en raamgeleiders |
| Spraakbediening |
| Start/stop knop, zonder sleutel te starten |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Twee 12V aansluiting voor |
| Uitlaateindpijp, enkele ronde pijp (55mm) |
| USB poort |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.