28-11-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
150.996 km
1.798 cc
4 l/100km
28-11-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
150.996 km
1.798 cc
4 l/100km
| Kenteken | G-697-XN Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS CT200H |
| Tellerstand |
150.996 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | (085) (wit) |
| Uitvoering | 200h Sport Edition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
A10(A)
|
| RDW variant |
ZWA10(H)
|
| RDW uitvoering |
ZWA10L-AHXBBW(1H)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS CT200H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0150*07 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat onder voorzitting |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
101 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 177,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
1845 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1845 kg
|
| Laadvermogen | 460 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Minimaal 6 maanden APK |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Parkeersensoren voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Smart Entry & Start System |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.