06-06-2014
Benzine
Handgeschakeld
127.000 km
1.197 cc
6 l/100km
06-06-2014
Benzine
Handgeschakeld
127.000 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | G-637-JS Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DUSTER |
| Tellerstand |
127.000 km, op 13-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TCe 4x2 Prestige | NWE Distr.r | Carplay |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
HSDA2
|
| RDW uitvoering |
HSDA26
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*70 |
| Omschrijving defect | De achterveren zijn gefabriceerd met onjuiste veereigenschappen. |
| Materiële gevolgen | De achterveren kunnen door trillingen gaan schuiven en van het voertuig loskomen tijdens het rijden over oneffenheden in de weg. De bestuurder kan ook een afwijkend geluid van de achterveren waarnemen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de achterveren en onderste veerschotels vervangen door een gewijzigde versie. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
145 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1177 kg
|
| Massa rijklaar |
1752 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1752 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer Camera |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.