23-12-2019
Elektrisch
Automaat
94.341 km
Onbekend
Onbekend
23-12-2019
Elektrisch
Automaat
94.341 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | G-335-ZV Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | E-TRON 50 |
| Tellerstand |
94.341 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 50 quattro Launch edition plus 71kWh*93.3 SOH*NAP*Panoramadak*Cruise-Control*LED* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GE
|
| RDW variant |
XBM2RQ1
|
| RDW uitvoering |
QE1QE1G1Z01RT11B200G
|
| RDW handelsnaam |
E-TRON 50
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1914*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Vermogen elektromotor | 230 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 71 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 67,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 309 km |
| Actieradius zomer | 223 km |
| Actieradius winter | 192 km |
| Actieradius zonder range extender | 300 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 48,93 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 19,72 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,23 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,47 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 332,47 km/h |
| Verbruik geschat | 25,29 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 22,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 24,90 kWh/100km |
| Verbruik winter | 29,83 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De schroefverbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger kan los raken. |
| Materiële gevolgen | Bij losraken van de verbinding is remmen alleen mogelijk met de noodremfunctie door het continu aantrekken van de knop voor elektronische parkeerrem op de middenconsole. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de rembekrachtiger vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0330108 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 490,00 x 194,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2345 kg
|
| Massa rijklaar |
3040 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3040 kg
|
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 110 à € 120 per maand |
| APK vervaldatum | 22-10-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple-Carplay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bagage-scheidingsnet |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| File-assistent |
| Led |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Niveauregeling automatisch |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| PDC |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-kanteldak |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.