20-12-2019
Elektrisch
Automaat
123.274 km
Onbekend
Onbekend
20-12-2019
Elektrisch
Automaat
123.274 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | G-295-VN Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
123.274 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Performance AWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E3D
|
| RDW uitvoering |
PP2N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*06 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 340 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 416 km |
| Actieradius zomer | 393 km |
| Actieradius winter | 339 km |
| Actieradius zonder range extender | 530 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 122,74 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 552 km/h |
| Verbruik geschat | 19,85 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,53 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,41 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De kabel van de achteruitkijkcamera kan beschadigen door het herhaaldelijk openen en sluiten van de kofferklep. |
| Materiële gevolgen | De midden-display kan het zichtveld achter de auto mogelijk niet tonen bij achteruit rijden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Tesla Service inspecteert de bekabeling van de kofferbak. Als de kabelslijtage binnen de specificaties valt wordt de kabel voorzien van een geleider bescherming. Als wordt vastgesteld dat de slijtage buiten de specificaties valt, installeert Tesla Service een nieuwe kabelboom met geleider beschermer. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het noodoproepsysteem (e-Call) functioneert mogelijk niet als de hoogspanningszekering wordt geactiveerd (b.v. bij een aanrijding) |
| Materiële gevolgen | Als het noodoproepsysteem (e-Call) niet functioneert, kunnen de voertuiginzittenden mogelijk niet met hulpdiensten communiceren na een aanrijding of medisch noodgeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Software update 2022.12.3 of latere updates keren het energiebeheerproces dat is geïntroduceerd in firmware-release 2022.8 om en behouden de eCall-audiofunctionaliteit wanneer een voertuig de hierboven beschreven toestand ervaart. Firmware-release 2022.12.3 begon op 19 april 2022 met de draadloze implementatie van de getroffen voertuigen, zonder kosten voor klanten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 261 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 3 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1831 kg
|
| Massa rijklaar |
2305 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2305 kg
|
| Laadvermogen | 474 kg |
| Wegenbelasting | € 78 à € 85 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 03-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Basic Autopilot |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Metaalkleur parelmoer |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Rookvrij |
| Spraakbediening |
| Verlaagde carrosserie |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.