09-12-2019
Elektrisch
Automaat
144.485 km
Onbekend
Onbekend
09-12-2019
Elektrisch
Automaat
144.485 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | G-293-SK Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
144.485 km, op 13-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | | VAN 2e EIGENAAR | ACHTERBANK VERWARMD | PANORAMA (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Long Range AWD 75 kWh | VAN 2e EIGENAAR | SoH% |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E3D
|
| RDW uitvoering |
BB1N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 340 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 416 km |
| Actieradius zomer | 393 km |
| Actieradius winter | 339 km |
| Actieradius zonder range extender | 530 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 122,74 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 552 km/h |
| Verbruik geschat | 19,85 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,53 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,41 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De kabel van de achteruitkijkcamera kan beschadigen door het herhaaldelijk openen en sluiten van de kofferklep. |
| Materiële gevolgen | De midden-display kan het zichtveld achter de auto mogelijk niet tonen bij achteruit rijden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Tesla Service inspecteert de bekabeling van de kofferbak. Als de kabelslijtage binnen de specificaties valt wordt de kabel voorzien van een geleider bescherming. Als wordt vastgesteld dat de slijtage buiten de specificaties valt, installeert Tesla Service een nieuwe kabelboom met geleider beschermer. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1831 kg
|
| Massa rijklaar |
2305 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2305 kg
|
| Laadvermogen | 474 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 09-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 2 sleutels |
| 3 hoofdsteunen achter |
| 3 Zitplaatsen Achter |
| 4WD |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio affabriek |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bluetooth handsfree |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dashboardkastje |
| dealer onderhouden |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Financial Lease mogelijk - informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Incl. Onderhoudshistorie |
| Inclusief recente APK |
| Inruil mogelijk |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kinderslot |
| Kleur zwart |
| Km stand is Logisch!! NAP |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Nederlandse auto |
| Niet-rokers auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeercamera |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Van 2e eigenaar |
| Verkeert in zeer nette staat |
| verwarmde achterstoelen |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.