03-01-2019
Benzine
Automaat
149.271 km
1.984 cc
6 l/100km
03-01-2019
Benzine
Automaat
149.271 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | G-199-VZ Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
149.271 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 TSI GTI 200 PK |Pano|Virtual|Dsg|ACC|Led|Stoelvw|VOL!| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDKZC
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6D9011S0VR27CS1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*10 |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1255 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht en zicht-pakket |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Panorama dak |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Side skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Veiligheids-pakket |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.