27-11-2019
Benzine
Handgeschakeld
101.156 km
999 cc
5 l/100km
27-11-2019
Benzine
Handgeschakeld
101.156 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | G-153-SN Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
101.156 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.0 TSI FR Business Intense FR (NAVIGATIE, LEDER, CLIMA, CAMERA, 1e EIGENAAR, GOED ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
BDKLA
|
| RDW uitvoering |
FM5SFM5DF0024BF2B1CA
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*22 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 178,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1034 kg
|
| Massa rijklaar |
1575 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1575 kg
|
| Laadvermogen | 541 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| audio navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mirror-Link |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.