06-12-2019
Elektrisch
Automaat
65.360 km
Onbekend
Onbekend
06-12-2019
Elektrisch
Automaat
65.360 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | G-124-RF Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
65.360 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Midnight Silver Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Standard RWD Plus 60 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E1R
|
| RDW uitvoering |
BB1N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 175 kW |
| Vermogen elektromotor | 175 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 55 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 52,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 342 km |
| Actieradius zomer | 275 km |
| Actieradius winter | 237 km |
| Actieradius zonder range extender | 370 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 77,89 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 15,28 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,37 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 527,66 km/h |
| Verbruik geschat | 17,72 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,44 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,89 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De kabel van de achteruitkijkcamera kan beschadigen door het herhaaldelijk openen en sluiten van de kofferklep. |
| Materiële gevolgen | De midden-display kan het zichtveld achter de auto mogelijk niet tonen bij achteruit rijden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Tesla Service inspecteert de bekabeling van de kofferbak. Als de kabelslijtage binnen de specificaties valt wordt de kabel voorzien van een geleider bescherming. Als wordt vastgesteld dat de slijtage buiten de specificaties valt, installeert Tesla Service een nieuwe kabelboom met geleider beschermer. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1584 kg
|
| Massa rijklaar |
2060 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Laadvermogen | 476 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 28-03-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag(s) window |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Basic Autopilot |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijbaan volg systeem |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zonnedak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.