07-01-2020
Benzine
Automaat
185.551 km
1.984 cc
6 l/100km
07-01-2020
Benzine
Automaat
185.551 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | G-118-ZL Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
185.551 km, op 17-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 35 TFSI S-Line Competition | MATRIX | PANO | VIRTUAL | ORIGINEEL NL |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DLVBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT011B18S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*67 |
| Omschrijving defect | In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden. |
| Materiële gevolgen | Brandgevaar ook in geparkeerde toestand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De rubbers van de achterste draagarm kunnen mogelijk door spanning uitscheuren en de bevestigingsbouten daarvan kunnen breken, |
| Materiële gevolgen | De as instelling van de achteras kan wijzigen waardoor het voertuig scheef kan trekken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze vervangt de betreffende moeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterbanden kunnen mogelijk ongelijkmatig afslijten als gevolg van een onjuiste verstelling van de wielstanden bij een eerdere uitgevoerde terugroepactie. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde en ongelijkmatige slijtage van de banden kan leiden tot verminderde tractie of plotseling spanningsverlies. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze controleert de afstelling van het onderstel en het slijtagebeeld van de banden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 140,00 cm |
| Ledig gewicht |
1475 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2027 |
| Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.