22-01-2013
Benzine
Automaat
209.457 km
1.998 cc
9 l/100km
22-01-2013
Benzine
Automaat
209.457 km
1.998 cc
9 l/100km
| Kenteken | G-099-ND Switch kenteken |
| Merk | Subaru |
| Model | Forester |
| Tellerstand |
209.457 km, op 21-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Donker grijs metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 XT Sport Executive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SJ
|
| RDW variant |
SJG
|
| RDW uitvoering |
5A0
|
| RDW handelsnaam |
FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1305*00 |
| Plaats chassisnummer | r. onder voorzitting |
| Tellerstand |
209.457 km, op 21-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door inwerking van chemische stoffen vanuit de omgevingslucht kan een niet geleidende laag ontstaan op de contacten van de remlichtschakelaar. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de remlichtschakelaar vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
197 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1582 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 528 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-02-2027 |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| ESP |
| Getint glas |
| Lederenbekleding |
| Lichtmetalenvelgen |
| Mistlampen |
| Panoramadak |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Trekhaak |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.