17-04-2014
Benzine
Handgeschakeld
141.520 km
1.596 cc
5 l/100km
17-04-2014
Benzine
Handgeschakeld
141.520 km
1.596 cc
5 l/100km
| Kenteken | G-035-KZ Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V40 |
| Tellerstand |
141.520 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 T2 R-Design |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MV20
|
| RDW uitvoering |
MV2051??
|
| RDW handelsnaam |
V40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*32 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | Door een te snelle opwarming van de koude motor kan er lekkage optreden van koelvloeistof en motorolie. Een te snelle opwarming treedt vooral op bij een direct zware belasting van de motor en een zeer lage buitentemperatuur. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van motorolie op hete motordelen en het wegdek, ontwikkeling van brand. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een nieuwe pakking tussen het uitlaatspruitstuk en de motor monteren en de omloopklep van het koelsysteem wordt aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 03345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 437,00 x 180,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1267 kg
|
| Massa rijklaar |
1910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1910 kg
|
| Laadvermogen | 643 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth Aansluiting |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Business Pack Pro |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houten versnellingspook |
| incl boekjes |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor achter |
| R-Design exterieur |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verlaagde carrosserie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voetgangersairbag |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon |
| xenon koplampen (+koplampreiniging) |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.